top of page

Biz Kimiz?

Biz, 3 İngilizce Öğretmeni olarak 2021 yılında online İngilizce dili öğrenme platformu olan Flipped Center’ı kurduk. Her yaş grubundan öğrenciye ulaşmayı hedefleyen Flipped Center ekibi olarak, online ortamda da dil öğreniminin ne kadar etkili olabileceğini göstermek istedik.

 

Ekibimiz, online İngilizce dili eğitmen sertifikalı öğretmenlere sahiptir. Bundan dolayı online ortamda dil öğreniminin ne kadar etkili ve yararlı olabileceğinin yollarını iyi bilen bir ortamda öğrencilerimizi yetiştiriyoruz.

Her öğrencinin dil öğrenimi potansiyelinin ve yatkınlığının olduğuna inanarak, onları bu konuda yönlendirerek derslerimizi işliyoruz. Bunları yaparken de öğrencimizin ihtiyaçlarını, hedeflerini ve ilgi alanlarını mutlaka göz önünde bulunduruyoruz. Her öğrenciye farklı ders programları uygulayarak öğrenme sürecini kişiselleştiriyoruz ve daha etkili hale getiriyoruz.

 

Flipped Center öğrencileri, İngilizce dili öğrenme süreçlerini keyifli bir şekilde geçirirken aynı zamanda hedeflerine de başarıyla ulaşmaktadırlar.

Dil öğrenmenin altını üstüne getirerek, sizlere kaliteli bir İngilizce dil eğitimi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

bottom of page